KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15482046
nr 1548 2046
Britt-Louise Kellberg-Nordström
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Britt-Louise Kjellberg-Nordström (f. 1925), Sverige. Komposition. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 88x88 cm
Britt-Louise Kellberg-Nordström, svensk bildkonstnär född 1925.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 juni 2023
kl 19:37:03
700 kr
800 kr
900 kr
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Britt-Louise Kellberg-Nordström